Сьогодні ми мали на парафії тихе, але справжнє свято, – як сказав парох о. Ярослав Jaroslav Hevak. – наш диякон Дмитро Козак прийняв святе таїнство священства.

Рукоположення нового пресвітера – це завжди свято для усієї Церкви. І водночас початок великого служіння для нововисвяченого священника. Сьогодні з Божою благодаттю це служіння розпочинає отець Дмитро Козак, приймаючи довірених йому людей на спільній дорозі християнського життя.

Щедрих ресурсів і Божественної благодаті побажав отцю Дмитру його святитель владика Володимир. «Ти не йдеш сам! Не втрать те, що сьогодні отримуєш! – наголосив владика. – А найкращою подякою Господу і усім, хто молиться за тебе, буде твоє ревне служіння заради спасіння людських душ».

Отець Дмитро подякував владиці Володимиру за довіру та за опіку над всіма пастирями нашої Церкви. Своїм рідним особливо подякував за постійну молитву, підтримку і добрий приклад християнського життя.

Усією парафіяльною спільнотою вітаємо отця Дмитра з пам’ятним днем у його житті, єднаємося у спільній молитві за нього і бажаємо у вірі, любові та з радістю служити Господу та «достойно і непорочно предстояти перед святим жертовником, проповідувати Святе Євангеліє, дари й жертви духовні приносити, людей оновляти в купелі відродження».

Більше фото – за цим посиланням.