Наша осінь традиційно багата катехитичними екскурсіями і прощами, про які ми навіть не встигаємо розповідати, але які точно залишаться у пам’яті учасників.

Одна з них відбулася 5 листопада. У цей прохолодний і дощовий день учні нашої Катехитичної школи ім. Патріарха Йосифа Сліпого разом з катехитами і батьками були зігріті надзвичайною Божою ласкою і дарами під час прощі до Собору святого Юрія!

У прощі з нами був найкращий катехит і екскурсовод пан Зенон Боровець. Він допоміг нам перенестися у часи Христа біля копії Туринської плащаниці, роздумувати над історією монастиря на Святоюрській горі, дізнатися про чудотворні ікони та захоплюючу розповідь про Митрополита Андрея, на чиїй могилі ми мали можливість помолитися у крипті.

Діти були вражені від розповіді про гоніння нашої Церкви совєтським режимом. Зі захопленням розглядали найстаріший в Україні дзвін (1341 р.)

Також ми отримали благословення Митрополита Ігоря.

А на завершення екскурсійної прощі посмакували піцою у Святоюрській кав’ярні!

Зібрані пожертви віддаємо для наших захисників!

Вартує зробити назустріч Богові один крок, а Він щедро виливає на нас Його благодать!

Особлива подяка пану Зенону! Завдяки Вам цей виїзд нашої катехитичної школи був насиченим, емоційним, навчальним і виховним водночас, поєднаний з великою любовю до Церкви і України.

Дякуємо Богові за вас, захисникам – за можливість виховувати нові покоління християн і патріотів своєї землі!