Вітаємо усіх з престольним празником Вознесіння Господнього!

Дякуємо усім найперше за спільну молитву, бо «це велике свято твориться саме нашою спільною молитвою» – як нагадав нам вчора парох отець Ярослав.

Тому дуже дякуємо усім за спільну молитву! Особливо нашому Митрополиту Ігорю, який очолив вчорашню Урочисту Божественну Літургію!

“Перед своїм вознесінням на небо, Ісус просив учнів, щоб було проповідуване його ім’я на покаяння та відпущення гріхів. – сказав Митрополит Ігор під час проповіді. – Заповів їм, щоб залишалися в Єрусалимі в очікуванні приходу Святого Духа. І в такий спосіб Спаситель розставався з апостолами, підносячись на їхніх очах вгору без жодної допомоги, а своєю всемогутньою силою! Хоч якийсь сум огортав їхнє серце, але Ісус виразно заповів учням: «Не залишу вас сиротами – прийду до вас» (Ів 14,18). Утверджуймося в тому, що Бог пам’ятає про нас, про наші виклики, наше горе, переживання, терпіння й страждання… Він нас не залишить; стається – люди залишають його, бо мають свої мізерні плани. Зростаймо в довірі до Бога, молімося, щоб він завершив війну, чого так усі бажаємо. І це станеться, бо війна не може тривати вічно. Хай пресвята мати Марія виблагає для нас непохитної довіри до Бога та віддання нас цілковито в руки Господа!”

Дякуємо також усім парафіянам та нашим гостям – отцям, усім нашим братам і сестрам у Христі, які розділили з нами радість храмового свята.

Особливо вітаємо нашого пароха отця Ярослава Гевака, який вчора отримав від Митрополита Ігоря право носити жовтий нагрудний хрест.

«Висловлюю вам сердечні слова вдячності за вашу ревність, посвячення і трудолюбиве служіння на духовній ниві для Божої слави і добра Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви. Дякую вам за сумлінне виконання покладених на вас душпастирських обов’язків та надаю вам право носити жовтий нагрудний хрест», – мовиться у грамоті Митрополита Ігоря.

 

Парох отець Ярослав подякував Митрополиту Ігорю за відзнаку, а також за постійну підтримку нашої парафії: «Просимо і надалі супроводжувати та направляти нас, щоб іти вперед до Господа.

Сьогодні особливо хочу звернутися до тих, хто втратив у цій війну синів, дочок, своїх рідних. – продовжив о. Ярослав. – Віримо, що вже сьогодні вони є святими. Просимо вас приймати цих нових святих нашого народу. Хай цією щирою молитвою (ми – за них, а вони – за нас) ми разом провадимо до завершення війни.

А кожного з вас хай Господь благословить на многії і благії літа!”

Фото Юрія Чухнія