Парафіяльний празник Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа ![]()
21 травня на нашій парафії ми урочисто святкуємо парафіяльний празник Вознесіння Господнього.
Вітаємо вас, дорогі парафіяни, з цим святом, що є джерелом нашої радості. Христос, вознісшись на небо, обіцяв нам Духа Утішителя, і цей день є нагадуванням про Його присутність серед нас.
На нашій парафії сьогодні відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив митрополит Львівський Ігор Возьняк. Щиро дякуємо Його Високопреосвященству за спільну молитву та благословення. Також висловлюємо подяку всім священникам та вірним, які долучилися до цієї урочистості.
Особливо з радістю повідомляємо, що за ревне та жертовне служіння на парафії, за любов та уважність до кожного, нашого пароха о. Ярослава Гевака удостоєно Набедреником. Та за старанну працю і великий внесок у Церкву, наші отці: о.Юрій Ганущак, о. Михайло Яцишин та о.Олександр Павлишин були нагороджені Митрополитом нагрудними хрестами з прикрасами.
Також подячною грамотою нагороджено нашого паламаря храму – п. Богдана Бурого за його віддане та ревне служіння Богу та Церкві.
Відзначено подячними грамотами вчителів СЗ 65-ї школи за їхню вірну працю у вихованні дітей у християнському дусі.
Дякуємо усім, хто долучився. Нехай це свято зміцнює нашу віру і допомагає нам завжди йти за Христом. Слава Ісусу Христу!
















































































