28 вересня 2002 р. Б. Блаженніший Любомир Гузар благословив заснування нашої парафіяльної Катехитичної школи ім. Йосифа Сліпого.

На початку жовтня 2002 року парох і духівник школи о. Олексій Васьків отримав перші заяви від батьків з проханням про навчання їх дітей у катехитичній школі. А вже у середині жовтня розпочав навчання перший набір учнів – понад 500 дітей віком від 5 до 16 років!

Хоча катехизувати дітей наші катехити розпочали ще задовго до офіційного заснування школи: спочатку при храмі св. ап. Андрія і свщм. Йосафата, а згодом – у ще незавершеному до кінця приміщенні школи займалися дві групи дітей, які катехизували п. Світлана Івашко і п. Леся Зазуляк (зараз вони далі продовжують катехизувати у нашій школі).

Батьки приводять діточок до Катехитичної школи переважно у віці 5-ти або 6-ти років, і вони поступово готуються до прийняття Таїнств Першої Святої Сповіді та Урочистого Святого Причастя. Опісля діти продовжуючи навчання у школі, закріплюють і поглиблюють свої знання християнської віри, краще пізнають Святе Письмо.

Кількість учнів, які навчаються у Катехитичній школі, кожного року змінюється: у перший рік навчалося 527 дітей, у третій рік – 800, у 10 – близько 600 дітей.

Катехизація відбувається на основі затвердженої Синодом єпископів УГКЦ катехитичної програми “Стежками Божого саду” (до неї – програма “З нами Бог”) та Катехитичної програми, підготовленої сестрами катехитками св. Анни УГКЦ.

За понад 20-річну історію у Катехитичній школі сформувалися власні традиції функціонування та катехитичні заходи, пов’язані з окремими датами в житті нашого народу і нашої Церкви, а також постатями, якими багата наша церковна історія.